Pachete sociale pentru persoane vulnerabile

25 Septembrie 2017

Centrul de resurse Călăuza solidarității a MS Diaconia, anunţă  disponibilitatea de a ajuta persosoane social vulnerabile din parohiile Mitropoliei Basarabiei, prin oferirea de produse alimentare în pachete a câte 10 kg și pachete de haine.

Important pentru parohii

Așteptăm din partea preoților lista de persoane propuse,  în care să fie descrise succint situația socială a fiecăruia în parte.

Ofertă valabilă pe până la 30 octombrie în limita disponibilității din depozit,  după principiul primul venit primul servit.

Echipa Centrului de Resurse,

Pr. Ioan Cosoi, Victoria Vechiu