Ultimele știri

Ofertă de Ziua Copilului și vacanța de vară.

În atenția Parohiilor din cuprinsul Mitropoliei Basarabiei

Centrul de resurse Călăuza solidarității a MS Diaconia anunţă oferta „Vacanța mare” pentru parohii.

Această ofertă constă în cărți de povești pentru copii. Oferta este destinată parohiilor care  au activități sistematice pentru copiii în perioada vacanței de vară, a parohiilor care desfășoară tabere de zi în comunitate și a parohiilor care implementează întâlniri cu elevi în cadrul școlilor duminicale în această perioadă.

Așteptăm solicitări pe adresa de email: centrulderesurse.diaconia@gmail.com

sau la telefonul 068118841

Echepa centrului de resurse

Pr. Ioan Cosoi; Victori Vechiu

Articole recente

spot_imgspot_img

Articole similare

spot_imgspot_img
spot_imgspot_img